تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه نیازمند تخصص و تجهیزات حرفه ای می باشد. یکی از مشکلات رایج در ساختمان ترکیدگی لوله و ایجاد نم و رطوبت در سقف و دیوار ها می باشد. در این راستا می باست به صورت اصولی و با استفاده از روش های دقیق محل دقیق ترکیدگی و یا نشتی لوله ها تشخیص داده شود.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه اگر تنها با تکیه بر تجربه و وسایل قدیمی انجام شود میتواند باعث هزینه های اضافی و صرف زمان زیاد برای تشخیص ترکیدگی لوله شود. گروه اسما تشخیص با  استفاده از دستگاه های به روز آمریکایی اقدام به تشخیص محل ترکیدگی لوله در کمترین زمان ممکن و بدون هیچ گونه خطایی می کند تا آسودگی خیال و راحتی را برای شما عزیزان به ارمغان بیاورد.

پرسنل و تکنسین های اسما تشخیص آموزش های تخصصی جهت کار برای تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه با دستگاه های به روز دنیا را دیده اند تا بتوانند اطمینان شما عزیزان را بدست بیاورند و هرگونه نم و رطوبت ، نشتی و ترکیدگی لوله را تشخیص بدهند و آن را به صورت 100 درصدی و مادام العمر با ضمانت برطرف نمایند.

نحوه کار دستگاه های شناسایی و تشخیص ترکیدگی لوله به این صورت است که امواج صوتی ناشی از خروج آب از لوله را دریافت میکنند و از این طریق محل دقیق آن را شناسایی میکنند علاوه بر محل دقیق قادر به تشخیص میزان و عمق ترکیدگی لوله نیز هستند در نتیجه سرعت کار افزایش و دقت انجام بالا می رود.

تشخیص ترکیدگی لوله

چه زمانی لازم است جهت تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه اقدام کنیم ؟

 • مبلغ قبض آب بیش از حد نرمال باشد
 • در شب و زمان سکوت صدای آب به گوش برسد
 • بر روی دیوار لک و نم زدگی دیده شود
 • با افت فشار آب روبرو شویم
 • از سقف و دیوار آب چکه کند
 • بوی نم و رطوبت از یک قسمت خانه استشمام شود

انواع دستگاه شناسایی و تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه :

 • دستگاه آکوستیک شبکه آب
 • دستگاه رادیویی شبکه آب
 • دستگاه آکوستیک عقربه ای
 • دستگاه آکوستیک تمام دیجیتال PICO

گروه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه اسما تشخیص آماده خدمت رسانی به صورت 24 ساعته میباشد. 02188452537

تشخيص ترکیدگی لوله با دستگاه ( بدون خرابی)

یکی از مشکلاتی که ممکن است در خانه یا محل کار شما اتفاق بیفتد ترکیدن لوله می‌باشد که دردسرهای زیادی را به همراه دارد. تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه بدون خرابی یکی از بهترین راه‌های مقابله با این مشکل می‌باشد. ترکیدن لوله در بسیاری از موارد به خصوص در قسمت‌های اصلی بسیار خطرناک است و در مواقعی باعث وارد شدن خسارات جبران‌ناپذیری برای افراد می‌شود امروزه با پیشرفت دستگاه‌های مجهز بسیار حساس تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه با سرعت بالا صورت می‌گیرد و این مشکل در کمترین زمان ممکن حل می‌شود.

با پیشرفت علم و تکنولوژی تشخیص ترکیدگی لوله به راحتی تشخیص داده می‌شود و دیگر لازم نیست تا خرابی‌های بسیاری به وجود بیاید. این مسأله باعث می‌شود در وقت و هزینه نیز بسیار صرفه‌جویی شود.

خدمات مربوط به تشخیص ترکیدگی لوله‌ با دستگاه با بهره‌گیری از متخصصان حرفه‌ای و بسیار ماهر انجام می‌شود و با استفاده از تجهیزات و روش‌های جدید خدمات صورت می‌گیرد و بدون نیاز به کندن محل مورد نظر به آسانی قابل تشخیص می‌باشد. نشانه‌هایی که ممکن است لوله ترکیده باشد شامل؛ به طور ناگهانی قبض آب شما زیاد می‌آید و مبلغ بالا رفته است، هنگامی که شیر آب بسته است اما صدای آب می‌آید، آب کثیف شده است اما تشخیص داده نمی‌شود که لوله در کجا ترکیده است، در قسمتی از دیوارها ممکن است رطوبت داشته باشد و یا کپک زده باشد که اینها نشانه‌‌هایی از ترکیدگی لوله می‌باشد.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

در قدیم که تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه میسر نبود افرادی که می‌خواستند این مشکل را حل نمایند برای تشخیص مجبور بودند همه قسمت‌های نم‌دار را خراب می‌کردند تا محل نشتی را پیدا نمایند که این امر روش درستی نبود ولی در آن زمان با نبود دستگاه‌های پیشرفته چار‌ه‌ای دیگر وجود نداشت. با پیشرفت علم و تکنولوژی و اختراع دستگاه‌های مورد نظر تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه این مشکل به راحتی برطرف می‌شود. در بسیاری از مواقع ممکن است که ترکیدن لوله فقط در منازل نباشد در اینجا قصد داریم شما را با علائمی که در برخی مکان‌ها ممکن است پیش آید و نشان‌دهنده ترکیدگی لوله باشد شما را آشنا نماییم.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه نشان داده است که نشت‌ در بیشتر استخرها به طور عمده وجود دارد و این امر ممکن است خسارات زیادی را به همراه داشته باشد و در نتیجه هزینه‌های زیادی را برای شما به بار آورد. چند علامت که نشان‌دهنده ترکیدگی لوله و یا نشتی آب در استخرها می‌باشد عبارتند از:

ممکن است در هر روز شما شاهد کم شدن آب بیشتر از حد معمول شوید، یکی دیگر از نشانه می‌تواند شل بودن کف استخر و صدا دادن موزاییک‌ها در هنگام راه رفتن باشد، ترک خوردن دیواره‌های استخر و کف آن، با وجود اینکه شما تصفیه شیمیایی را انجام داده‌اید اما مشاهده می‌نمایید که جلبک‌ها دوباره تشکیل شده است، خیس بودن و یا نم داشتن خاک‌ها و منبع آب که می‌تواند نشانه‌هایی برای ترکیدگی لوله و یا نشتی باشد که این امر با تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه به راحتی قابل تشخیص  بوده و در کمترین زمان ممکن درصدد رفع آن برآمد.

چرا تشخيص ترکیدگی لوله با دستگاه؟

یکی از بهترین راه‌ها برای تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه استفاده از دستگاه های حرفه ای می‌باشد زیرا در این روش آسیب‌های وارده به ساختمان و سازه‌های لوله‌‌کشی کمتر می‌شود و در نتیجه بسیار می‌تواند در هزینه‌های شما صرفه‌جویی شود. ممکن است در هنگام تشخیص ترکیدگی اشتباهی پیش آید و به درستی محل ترکیدگی تعیین نشود اما این روش این مشکل را به حداقل رسانده و دقیق‌تر و مطمئن‌تر عمل می‌نماید.

 • در زمینه ی تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه این دستگاه‌ها دارای چند نوع هستند که یک نوع آنها حرارتی و نوع دیگر آنها بر اثر امواج کاربرد دارند.
 • دستگاه حرارتی دارای فیلترهای حرارتی متفاوتی می‌باشند که ترکیدگی لوله‌های پکیج، موتورخانه و آب را از پشت سطح‌های مختلف و دیورها فراهم می‌آورد.
 • نوع دیگر این دستگاه‌ها که برای عمق‌های بیشتر کاربرد دارند از طریق امواج گیرنده و فرستنده محل ترکیدگی لوله را تشخیص می‌دهند.
تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

قیمت تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

از دلایل انتخاب مشتریان و رضایت آنها از این راهکار این است که در هنگام قیمت‌گذاری به راحتی می‌توان یک قیمت مشخص را ارائه داد و تغییر در بازه قیمت‌گذاری بسیار کم می‌باشد. در نتیجه به راحتی و بدون نگرانی می‌توانید یک برنامه‌ریزی درست را انجام دهید. حتی شما می‌توانید به راحتی از قیمت این دسته از خدمات را به صورت آنلاین از مشاورهای متخصص و کارآمد پرسیده و اطلاع جامع و کاملی را در این زمینه به دست آورید.

در نگاه اول شاید تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه از نظر هزینه بیشتر به نظر بیاید اما این را باید بگوییم که چون در این روش دیگر نیازی به خراب کردن ساختمان نیست و هزینه‌های جانبی را در بر ندارد در هزینه کلی بسیار باصرفه‌تر می‌شود و دیگر نیازی نیست که هزینه‌ای مضاعف را برای درست کردن محل‌های خراب شده پرداخت نمایید.

نحوه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

نحوه تشخیص ترکیدگی لوله به عوامل مختلفی بستگی دارد. در بعضی مواقع ترکیدگی لوله به حدی فاحش می‌باشد که دیگر به تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه نیاز نمی‌باشد و به راحتی محل شناسایی می‌شود و مشکل برطرف می‌شود.

در اکثر اوقات البته استفاده از این راهکار بهترین گزینه می‌باشد و در این مورد دیگر لازم نیست قسمت‌های مختلفی از ساختمان خراب شود تا محل نشتی پیدا شود.

کارکرد تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه چطور می‌باشد؟

دستگاه‌هایی که برای شناسایی نشتی استفاده می‌شوند از امواج فراصوت بهره می‌برند که که برای تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه و یا نم در دیوارها به کار می‌برد. دستگاه مورد نظر یک فرستنده و گیرنده دارند که در یک محفظه کپسولی قرار داده شده‌اند. کپسول‌های تعبیه شده روی دیوارها حرکت می‌نمایند و محل نشتی را با فرستاده شدن امواج به سمت هدف صورت می‌گیرد و امواجی برمی‌گردد که دستگاه‌های تشخیص با بهره‌گیری از مدل‌های کامپیوتری، نشتی و یا ترکی که در لوله یا دیوار می‌باشند را تشخیص می‌دهند.

مزایای تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

از مزایای آن می‌توان به این نکته اشاره کرد که به طور دقیق ترکیدگی و یا نشستی مشخص می‌شود و لازم نیست خرابی اضافه‌ای به کار بیاید و جلوه بدی را شکل دهد. برای تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه با استفاده از دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله به راحتی محل ترکیدگی و نشت قابل تشخیص می‌باشد و از پیشرفت آن جلوگیری به عمل می‌آید.

عواملی که باعث ترکیدگی لوله می‌شوند عبارتند از:

هنگامی که لوله‌ها در خاک مرطوب و یا آهکی قرار می‌‌گیرند باعث خورده شدن آنها می‌شود و همین امر ترکیدگی لوله را دو چندان می‌نماید.

یکی از تجربه های ما در زمینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه این است که لوله‌های چند لایه و پلیکا اگر با اتصال‌های نامناسب به هم وصل شوند ترکیدگی لوله را بیشتر می‌نمایند، به مرور زمان لوله‌ها پوسیده می‌شوند و گرفتگی آنها نیز یکی دیگر از علت‌های ترکیده شدن آنها می‌باشد.

تجربه بعدی در تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه این است که در لوله‌های فلزی اگر هم‌جنس نباشند در اثر واکنش شیمیایی خورده می‌شوند و در نتیجه باعث ترکیدگی لوله می‌شود، در هنگام لوله‌کشی، اگر فرد لوله‌کش لوله‌ها را بیش از حد حدیده نماید وقتی که فشار آب بالا برود اتصالات شل می‌شوند و لوله می‌‌ترکد، فشار بیش از حد بالای آب و انقباض و انبساط لوله‌ها نیز یکی از عوامل مؤثر در ترکیدگی لوله می‌باشد که با استفاده از دستگاه به راحتی این موارد قابل تشخیص می‌باشد و رفع می‌شود.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

کیفیت بالای تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه یکی از روش‌های به روز و پیشرفته است که با بالاترین کیفیت و در زمان کوتاه صورت می‌گیرد. با استفاده از افراد متخصص و کارآمد و حرفه‌ای به راحتی می‌توانید بدون هیچ نگرانی و دردسر اضافه مشکل را برطرف نمایید و این کار با سرعت بالا انجام دهید و از رضایت کامل بهره ببرید.

هنگامی که نم و یا ترکیدگی لوله قابل تشخیص نمی‌باشد هرچه سریع‌تر نسبت به تعمیر آن اقدام فرمایید تا زمانی نرسد که کار از کار بگذرد و خرابی‌های زیادی را به همراه داشته باشد.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه این امکان را فراهم می‌آورد که میزان و عمق ترکیدگی را به راحتی قابل تشخیص باشد.

استفاده از افراد باتجربه

در انجام هر کاری استفاده از افراد باتجربه و کارآمد یک انتخاب درست می‌باشد. اطلاع و آشنایی در این زمینه شما را می‌تواند نسبت به یک انتخاب جامع و کامل یاری نماید و با استفاده از مشاوره‌های متخصص در این زمینه و شرکت‌های معتبر و شناخته شده به راحتی می‌توانید مشکل خود را برطرف نمایید و  در وقت و هزینه خود بسیار صرفه‌جویی نمایید.

انتخاب افراد متخصص در تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

اگر در زمینه تشخیص نشتی و یا تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه به مشکل مواجه شدید با بهره‌گیری از افراد کارآمد و با تجربه و متخصص ما در این امر بهره گرفته و ما این ضمانت را به شما می‌دهیم که یک رضایت‌مندی صد درصدی را از ارائه خدمات فنی ما خواهید داشت.

به طور کلی این روش از روش‌های معمولی بسیار راحت‌تر و از نظر هزینه بسیار باصرفه‌تر می‌باشد اما در نگاه اول شاید این مسأله برای خیلی‌ها روشن نباشد و بسیاری از شرکت‌ها با روش‌های قدیمی و تهیه نکردن این دستگاه به دلیل گرانی و با حدس و گمان نسبت به رفع مشکل اقدام می‌نمایند و هزینه مضاعفی را برای مشتریان فراهم می‌آورند.

برای دریافت مشاوره تخصصی جهت تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه با کارشناسان اسماء در تماس باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات شرکت اسما تشخیص در زمینه ی تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا شما را راهنمایی نمایند.

20 پاسخ
 1. میثم
  میثم گفته:

  سلام تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه بهترین راه واسه تشخیص ترکیدگی لوله هست و به دوستانی که دچار مشکل ترکیدگی لوله هستن پیشنهاد میکنم از این روش استفاده کنن ممنون از سایت اسماتشخیص

  پاسخ
 2. پرهام
  پرهام گفته:

  هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه چقدره؟
  تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه چقدر زمان میبره؟
  تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه تخریب ک نداره؟

  پاسخ
  • تشخیص ترکیدگی لوله
   تشخیص ترکیدگی لوله گفته:

   دوست عزیز بسیار سوال های خوبی مطرح کردید.
   برای پاسخ به این سوالات لازم هستش که با یکی از شماره تماس های داخل سایت با ما تماس بگیرید تا تکنسین های ما در این زمینه به سوالات شما پاسخ دهند.

   پاسخ
 3. علی
  علی گفته:

  در رابطه با تشخیص ترکیدگی لوله این موضوع اهمیت داره که استفاده از دستگاه مناسب خیلی مهمه. گاهی دیده شده که با استفاده کردن از دستگاه های تشخیص ترکیدگی ارزون نتیجه کار بدتر شده یا تشخیص صورت نگرفته.

  پاسخ
  • تشخیص ترکیدگی لوله
   تشخیص ترکیدگی لوله گفته:

   بله واقعا درسته. گروه اسماتشخیص با در دست داشتن بهترین تجهیزات در این زمینه میتونه به شما این نوید رو بده که اصلا نگران بحث تشخیص ترکیدگی لوله خودتون نباشید.

   پاسخ
  • تشخیص ترکیدگی لوله
   تشخیص ترکیدگی لوله گفته:

   برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه به یکی از شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ

تعقیب

 1. […] تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در شمال تهران به علت شیب دار بودن زمین های این منطقه و وجود برج های بلند بیشتر از سایر مناطق تهران نیاز می شود. ما در اسماتشخیص با در نظر گرفتن نوع خاک و بررسی کلی منطقه شما تشخیص ترکیدگی لوله را انجام می دهیم. […]

 2. […] مطالعه بیشتر: تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه […]

 3. […] زمان که نیاز به تشخیص نشت آب در تهران دارید با متخصصان تشخیص ترکیدگی لوله تماس بگیرید. برای تعیین وقت ملاقات خود ، با ما تماس […]

 4. […] پلاستیکی جایگزین کنید. امروز با ما برای قیمت پیشنهادی تعمیر ترکیدگی لوله تماس […]

 5. […] یک لوله ضعیف شود ، هر زمان ممکن است دچار نشتی شود. خدمات تشخیص نشت لوله با دستگاه را گروه اسما تشخیص به خوبی می تواند برای شما انجام […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت تعمیراتی اسما تشخیص با بیش از نیم قرن تجربه در زمینه تعمیرات و ارائه خدمات ساختمانی همواره در تلاش بوده تا بهترین خدمات خود را به مشریان عرضه نماید و در این راه از بهترین و با تجربه ترین تکنسین ها استفاده می نماید ، شما عزیزان می توانید برای ثبت سفارش تعمیرات و یا خدمات مورد نیاز خود با شماره های درج شده در سایت با ما تماس بگیرید . کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما عزیزان در 24 ساعت شبانه روز می باشند.

راه های ارتباطی با ما