تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در شرق تهران

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در شرق تهران

خدمات تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در شرق تهران

ترکیدگی لوله های سیستم آب و فاضلاب منزل یکی از معضلاتی است که چند سال یکبار برای همه ما رخ داده است و برای تشخیص و برطرف کردن آن دست به کاری زده ایم. ترکیدگی لوله آب می‌تواند به دلیل معیوب و فرسوده بودن لوله‌ها، شیرهای آب یا شرایط آب و هوایی سخت که لوله‌های آب را خراب میکند و منجر به ایجاد ترکیدگی و نشتی در آن می‌شود، رخ دهد. این موضوع ترکیدگی لوله های آب قطعا در همه خانه های قدیمی یا جدید رخ میدهد، به این معنی که شما باید همیشه مراقب باشید صرف نظر از اینکه خانه شما نوساز یا قدیمی است.

ترکیدگی لوله و نشت آب جدا از هدر رفتن آب می‌تواند باعث خسارت های جبران ناپذیری به منزل شما شود. اگر ترکیدگی لوله ها برای مدت طولانی شناسایی نشود، آب می تواند با عبور از دیوارها، کف ها و پایه سازه به خانه شما نفوذ کند. یکپارچگی ساختاری ساختمان تحت تأثیر قرار آب میگیرد و میتواند به خانه شما آسیب جدی برساند.

عوامل منجر به تشخیص ندادن ترکیدگی لوله ها

عوامل خاصی وجود دارد که تشخیص ترکیدگی لوله ها را با چشم غیر مسلح برای شما دشوار می کند. بنابراین مهم است که همیشه سیستم لوله کشی ساختمان خود را بررسی کنید و در صورت شک، از یک شرکت تخصصی تاسیسات همچون شرکت شوا درخواست کمک کنید. در اینجا عواملی وجود دارد که تشخیص ترکیدگی لوله ها را برای شما دشوار می‌کند.

مصرف فعلی آب

دوره‌های اوج خاصی وجود دارد که احتمال دارد بیش از حد معمول از آب استفاده کنید، بنابراین برخی مواقع قبض آب بالاتر از حد معمول است. احتمالا تصور کنید که افزایش قبض آب به دلیل استفاده زیاده از آب است. این بدان معناست که ترکیدگی بالقوه ای که در چنین دوره ای رخ داده است، می تواند شناسایی نشده باقی بماند و شما به عنوان افزایش استفاده از آب به آن فکر کنید. تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شمال تهران را به مجموعه شوا بسپارید. شرکت شوا ارائه دهنده خدمات تشخیص ترکیدگی لوله در شمال تهران می باشد.

ترافیک و نویز محیطی

ترکیدگی لوله اغلب با صدای چکه ای که شنیده می شود، همراه است. با این حال، به دلیل نویز محیطی و ترافیک، صدا ممکن است ترکیدگی لوله تشخیص داده نشود. در نتیجه، تشخیص وجود نشت آب برای شما دشوار خواهد شد.

معیوب و قدیمی بودن ماهیت ساختار و چیدمان سیستم لوله کشی ساختمان

در بیشتر ساختمان ها، زیرساخت های لوله کشی در زیر زمین قرار دارند. به طور طبیعی، این امر تشخیص ترکیدگی لوله را دشوار می کند مگر اینکه آب به سطح زمین برسد. بدتر از آن، نشت آب احتمالا زمان ببرد تا به سطح برسد. تا زمانی که چنین نشتی تشخیص داده شود، قطعا آسیب جبران ناپذیری رخ خواهد داد.

ترکیدگی لوله و نشت آب تهدیدی جدی برای خانه شماست.  ترکیدگی لوله می تواند منجر به آسیب های ساختاری، کمانش روسازی، سوراخ های سینک و حوضچه شوند. حتی زمانی که آب نشت‌شده به سطح می‌رسد، ممکن است نقطه منشأ دقیق آن نامشخص باقی بماند. تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در پردیس تهران از خدمات تخصصی شرکت شوا با سال ها تجربه در زمینه خدمات تشخیص ترکیدگی لوله می باشد. در صورت نیاز به خدمات در پردیس تهران با ما در تماس باشید.

شاخص های رایج ترکیدگی لوله
شاخص های رایج ترکیدگی لوله

شاخص های رایج ترکیدگی لوله

شاخص های رایجی وجود دارد که نشان دهنده ترکیدگی لوله هستند. اگر علائم هشدار دهنده زیر را مشاهده کردید، احتمالاً سیستم لوله کشی منزل شما دچار ترکیدگی و نشتی است:

  • وجود بوی بد در فاضلاب منزل شما
  • کثیف بودن یا زنگ زده بودن منبع آب
  • کاهش حجم و فشار آب
  • افزایش در قبض آب شما با این حال که مصرف آب عادی دارید.
  • کنتور آب در حال کار کردن است، اما همه شیرها آب منزل شما بسته شده است.
  • وجود لکه های مرطوب روی دیوارها و کف
  • ترک، چاله، یا تغییر رنگ و شکل روی دیوارها
  • وجود حوضچه های آب روی زمین
  • رشد پوشش گیاهی در برخی مناطق ساختمان شما

انواع تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در شرق تهران

 تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه اولتراسونیک

در این روش با دستگاه اولتراسونیک از امواج صوتی برای تشخیص ترکیدگی لوله و نشت آب  استفاده می کنیم. در این روش اپراتو با یک دستگاه آکوستیک ویژه با میکروفون های فوق حساس به صداهای نشت در طول لوله گوش می دهد. این دستگاه می تواند حتی صداهایی را که با گوش انسان شنیده نمی شود تشخیص دهد و هشدار دهد. تشخیص نم و رطوبت از خدمات تخصصی مجموعه شوا می باشد. در صورت نیاز به تشخیص نم و رفع آن با مجموعه شوا در ارتباط باشید.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه ردیاب

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه ردیاب یک روش تشخیص نشت یابی سازگار با محیط زیست است که در این روش از دستگاهی استفاده میکنند که گاز تحت فشار را از طریق لوله های آب حرکت می دهد. سپس از یک آشکار ساز گاز برای تشخیص محل ترکیدگی لوله استفاده می شود، که معمولاً منبع نشت آب است. تعمیر لوله آب شمال تهران توسط مجموعه شوا قابل انجام می باشد. جهت دریافت خدمات تعمیرات لوله با ما در ارتباط باشید.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه ردیاب
تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه ردیاب

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه تصویری

در تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه تصویری امکان بازرسی بصری سیستم لوله کشی ساختمان را برای شما فراهم می کند و از طریق این دستگاه میتوان سیستم لوله کشی در سخت ترین مکان های ساختمان را مشاهده کنید. در این روش از یک دوربین کوچک، انعطاف پذیر و قابل گسترش با منبع نور مستقل برای روشن کردن لوله های تاریک استفاده میشود و یک روش بسیار موثر برای تشخیص نشت آب در سیستم های لوله کشی منزل است. شرکت شوا ارائه دهنده خدمات تشخیص ترکیدگی لوله مرکز تهران می باشد. جهت دریافت خدمات با ما تماس بگیرید.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه حرارتی 

این روش شامل استفاده از دوربین های تصویربرداری حرارتی برای بازرسی لوله ها حتی لوله هایی است که در اعماق دیوارهای بتنی یا زیر زمین مدفون شده اند، استفاده میشود. دوربین ها به اپراتورها اجازه می دهند تا تغییرات دمای سطح را شناسایی کنند. یکی از مطمئن ترین روش های تشخیص ترکیدگی لوله استفاده از این روش است.

تشخیص ترکیدگی لوله با فرستادن پالس الکترونیکی

در این روش برای تشخیص ترکیدگی لوله های آب زیرزمینی از یک پالس الکترونیکی استفاده می‌شود. معمولاً 2 سنسور در دو سر لوله قرار می گیرند. سپس از حسگرهای ویژه ای برای انتقال صدا در قالب سیگنال های رادیویی استفاده می شود که سپس با استفاده از الگوریتم های ریاضی برای شناسایی محل دقیق ترکیدگی لوله و نشتی تجزیه و تحلیل می شوند. 

این روش تشخیص نشت برای استفاده در مقیاس بزرگ ایده آل است. برای دریافت خدمات تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در اسلامشهر با مجموعه شوا در تماس باشید. این مجموعه ارائه دهنده انواع خدمات تشخیص ترکیدگی لوله می باشد.

هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در شرق تهران
هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در شرق تهران

هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در شرق تهران

نادیده گرفتن ترکیدگی لوله و نشت آب هر چقدر هم که کوچک به نظر برسد خطرناک است. این به این دلیل است که اثرات آن قطعا مخرب و خسارات جبران ناپذیری برای منزل شما دارد. برای تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در شرق تهران میتوانید از خدمات شرکت شوا بهره مند شوید. هزینه های ما برای تشخیص ترکیدگی لوله و نشت آب و تعمیر بسته به ماهیت نشت، محل آن، تجهیزات تشخیص مورد نیاز و کارهای تخریب مورد انتظار متفاوت است.

هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در شرق تهران به چه صورت می باشد؟

برای اطلاع از هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در شرق تهران با مجموعه شوا تماس بگیرید.

تشخیص ترکیدگی لوله در شرق تهران با چه دستگاه هایی می باشد؟

مجموعه شوا ارائه دهنده خدمات تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در شرق تهران می باشد. برای اطلاع از انواع روش های تشخیص ترکیدگی لوله این مقاله را مطالعه کنید.

5/5 - (8 امتیاز)
تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در شرق تهران

One thought on “تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در شرق تهران

  1. سلام مرتضوی هستم. از طریق خواستم از خدمات و کیفیت کارتون تشکر کنم. خیلی سریع و تمیز کار لوله کشی را برای من انجام دادید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

Scroll to top

با ما در تماس باشید ۰۹۳۰۲۶۹۹۴۸۰

X