تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در قرچک

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در قرچک

خدمات تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در قرچک

لوله کشی آب و فاضلاب عمر معینی دارد و پس از گذشت مدتی عمرشان تمام شده و مشکلاتی برای ساختمان به وجود می آورند و ممکن است دچار ترکیدگی شوند. برای اینکه اینکه با این مشکل مواجه نشوید بهتر است که هرچند سال یک بار لوله های ساختمان خود را تعویض کنید. معمولا بیشتر ساکنین ساختمان ها توجه ای به این توصیه نمی کنند و هنگامی که دچار مشکلاتی مانند بالا رفتن قبض آب یا چکه کردن آب از دیوار می شوند به شدت نگران شده و به دنبال راه چاره می گردند.

اگر نشتی یابی به درستی و در زمان مناسب انجام نشود ممکن است خسارت های جانی و مالی زیادی به همراه بیاورد. در این مقاله قصد داریم درمورد نشتی یابی و تشخیص ترکیدگی لوله به کمک دستگاه صحبت کنم برای کسب اطلاعات بیشتر از شما خواهشمندیم که تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

علت ترکیدگی لوله آب

ترکیدگی لوله های آب به عوامل زیادی بستگی دارد که یکی از رایج ترین آن ها کهولت سن و فرسودگی لوله ها می باشد.علاوه بر آن یخ زدگی لوله ها نیز یکی از عواملی است که باعث می شود لوله ها دچار ترکیدگی شوند. اهمیت تشخیص ترکیدگی لوله در زمان مناسب بسیار مهم است به خصوص در فصول سرد سال که نیاز بیشتری به آب و مخصوصا آب گرم داریم. با تعویض کردن لوله ها یا عایق بندی آن ها می توان مشکل ترکیدگی لوله ها را تا حدودی بر طرف کرد.

یکی از مهم ترین کارهایی که به شما کمک می کند تا سریعا محل ترکیدگی لوله را پیدا کرده و آن را تعمیر کنید گرفتن خدمات از شرکت های بزرگ و معتبر قرچک می باشد؛ زیرا اغلب لوله ها درانتهای دیوارها و کف ساختمان ها قرار دارند و بررسی و پیدا کردن آن ها برای افراد معمولی بسیار دشوار است و باید با کمک دستگاه این کار را انجام دهید.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در اسلامشهر از خدمات تخصصی شرکت اسما تشخیص می باشد. در صورت نیاز به خدمات تشخیص ترکیدگی انواع لوله در اسلامشهر با مجموعه اسما تشخیص تماس بگیرید. تیم متخصص اسما تشخیص در تمام زمینه های مربوط به تشخیص ترکیدگی لوله تجربه بالایی دارد و با کمترین هزینه در خدمت همشهریان عزیز است.

تشخیص ترکیدگی لوله در قرچک
تشخیص ترکیدگی لوله در قرچک

مهم ترین عوامل ترکیدگی لوله های آب و فاضلاب

 • ضربه خوردن لوله های آب و فاضلاب
 • مستهلک شدن لوله ها با توجه به عمر آن ها
 • لوله گذاری در محل های پر خطر و اشتباه
 • استفاده از لوله های نامرغوب با کیفیت بسیار پایین
 • یخ زدگی و منجمد شدن لوله ها و آب داخل آن ها
 • استفاده از ابزار نادرست برای باز کردن لوله ها حین گرفتگی لوله

رفع ترکیدگی لوله ها بدون تخریب

پیشرفت تکنولوژی در صنعت ساختمانی باعث به وجود آمدن دستگاه های جدیدی شده است. با وجود این دستگاه های جدید دیگر نیازی به کنده کاری و تخریب دیوارها نیست و رفع ترکیدگی لوله ها با کمک این دستگاه بدون هیچ گونه تخریبی صورت می گیرد.

تشخیص ترکیدگی به کمک دستگاه به ما کمک می کند تا خیلی دقیق و درست محل ترکیدگی و نشتی را پیدا کنیم و دیگر نیازی نیست چند نقطه از دیوار را بکنیم تا محل ترکیدگی پیدا شود. باید دقت کنید که دستگاه های تشخیص ترکیدگی مانند سایر سیستم ها نیاز به تخصص دارد و باید توسط افراد حرفه ای نشتی آب دوره دیده انجام گردد تا مشکل شما به خوبی حل شود.

در صورت نیاز به خدمات تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شمال تهران با مجموعه اسما تشخیص تماس بگیرید. شرکت اسما تشخیص ارائه دهنده خدمات تخصصی تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در شمال و جنوب و شرق و غرب تهران می باشد. برای دریافت خدمات تشخیص ترکیدگی لوله سریعا با مجموعه اسما تشخیص تماس بگیرید.

نحوه کارکرد دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله آب و فاضلاب

تشخیص ترکیدگی و نم و رطوبت با دستگاه انواع گوناگونی دارد که هر کدام از این دستگاه ها با توجه به نحوه عملکردشان دارای الگوریتم های خاصی هستند. همین نکته باعث شده تا افراد عادی نتوانند استفاده درستی از این دستگاه ها داشته باشند. چند مورد از مهم ترین و پرکاربرد ترین دستگاه های ترکیدگی لوله عبارت اند از:

 • سیستم رادیویی شبکه آب
 • دستگاه نشت یاب اکوستیک شبکه آب
 • دستگاه اکوستیک عقربه ای
 • دستگاه اکوستیک تمام دیجیتال

علاوه بر این دستگاه ها، دستگاه های دیگری نیز وجود دارند که نسبت به این دستگاه های نام برده شده، کمتر استفاده می شوند. تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران توسط مجموعه اسما تشخیص قابل انجام می باشد. جهت دریافت خدمات تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در شرق تهران با شرکت اسما تشخیص در تماس باشید.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه صوتی

تشخیص ترکیدگی لوله های آب و فاضلاب به وسیله این دستگار به گونه است که دستگاه نشت یاب صوتی می تواند امواد صوتی که توسط حرکت آب ایجاد شده است را به خوبی تشخیص دهد و بدون کندن دیوار و تخریب آن محل دقیق ترکیدگی را شناسایی کند. حساسیت این دستگاه به مقدار بسیاری بالاست و می تواند خیلی دقیق کوچک ترین و ریزترین سوراخ های سطح لوله را شناسایی کند. بیشترین عمقی که این دستگاه می تواند کار اشخیص ترکیدگی را به درستی انجام دهد حدود 1 متر می باشد.

هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در قرچک
هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در قرچک

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه مادون قرمز

یکی دیگر از پرکاربردترین دستگاه هایی که در تشخیص ترکیدگی و نشت یابی از آن استفاده می کنند دستگاه مادون قرمز است. این نوع دستگاه بیشتر برای تشخیص ترکیدگی در اعماق بالا کاربرد دارد. عملکرد این دستگاه به گونه ای است که امواجی را ارسال می کند و سپس بازخورد این امواج به خود این دستگاه برمی گردد و آن ها را دریافت می کند.

به همین دلیل می تواند به خوبی محل ترکیدگی را بدون نیاز به تخریب دیوار شناسایی کند. جهت دریافت خدمات تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در ورامین با شرکت اسما تشخیص در تماس باشید. مجموعه اسما تشخیص ارائه دهنده خدمات تخصصی تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در ورامین با قیمت مناسب می باشد.

قیمت تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در قرچک

هزینه ای که برای تشخیص ترکیدگی لوله ها بپردازید به عوامل مختلفی بستگی دارد که برخی از این عوامل شامل میزان نشت، جنس لوله ها، قابل تشخیص بودن محل ترکیدگی، میزان مصالح استفاده شده برای رفع ترکیدگی و … می باشند. در بیشتر مواقع ترکیدگی لوله علائمی ندارد و در ظاهر ساختمان ها هیچ اثری از نم و رطوبت دیده نمی شود و فقط با بالا رفتن قبض آب می توان آن را تشخیص داد.

برای دریافت خدمات تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در پاکدشت با مجموعه اسما تشخیص در تماس باشید. شرکت اسما تشخیص فعال در زمینه تشخیص ترکیدگی لوله در منطقه پاکدشت تهران می باشد. در صورت نیاز به خدمات با شرکت اسما تشخیص تماس بگیرید.

این مورد کار تشخیص ترکیدگی را بسیار سخت کرده و باید وجب به وجب ساختمان را بررسی کنند تا محل دقیق ترکیدگی و نشتی را بیابند. علاوه بر این موارد مسائل دیگری نیز وجود دارد که باعث می شود تا هزینه تشخیص ترکیدگی لوله افزایش یابد. این موارد عبارت اند از:

 • میزان اندازه و متراژی که باید برای تشخیص ترکیدگی لوله ها بررسی شود.
 • مدت زمانی که باید برای تشخیص ترکیدگی صرف شود که معمولا چندین ساعت طول می کشد.
 • محل ترکیدگی و نوع و مقدار استفاده از مصالح مورد نیاز برای ترمیم دیوارها
 • با توجه به نوع لوله کشی توکار بودن یا روکار بودن آن و عمقی که نشتی قرار دارد.

لوله ها عمر معینی دارند و پس از گذشت مدتی دیگر قابل استفاده نیستند و اگر به موقع تعویض نشوند ممکن است مشکلاتی را برای شما به وجود بیاورند. برای تشخیص صحیح و درست محل نشتی شما می توانید از دستگاه های تشخیص ترکیدگی استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر میتوانید به سایت اسما تشخیص مراجعه کنید. امیدوارم که مطالب این مقاله به شما کمک کرده باشد. از اینکه تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزارم.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در قرچک چگونه می باشد؟

در این مقاله از سایت اسما تشخیص به بررسی نحوه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در قرچک پرداخته ایم با ما همراه باشید.

نحوه کارکرد دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله آب و فاضلاب چگونه می باشد؟

برای اطلاع نحوه کارکرد دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله آب و فاضلاب پیشنهاد می کنیم این مقاله را از سایت اسما تشخیص مطالعه کنید.

5/5 - (7 امتیاز)
تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در قرچک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

Scroll to top

با ما در تماس باشید ۰۹۳۰۲۶۹۹۴۸۰

X