رفع نم و رطوبت بدون نیاز به تخریب

رفع نم و رطوبت بدون نیاز به تخریب

خدمات رفع نم و رطوبت بدون نیاز به تخریب

در این مقاله قصد داریم در مورد رفع نم و رطوبت بدون نیاز به تخریب صحبت کنیم. علم پشت رطوبت در دیوارها به راحتی قابل درک است. زمانی اتفاق می افتد که رطوبت بیش از حد وارد شود و نتواند از خانه شما خارج شود. زمانی که می خواهید رطوبت را از دیوارها پاک کنید، دانستن اینکه از کجا شروع کنید، می تواند سخت باشد. و به همین دلیل است که ما چند راه موثر برای کمک به شما برای رفع این مشکل رایج و جلوگیری از تجمع رطوبت گردآوری کرده ایم.

خشک کردن دیوارهای مرطوب برای رفع نم و رطوبت

پیدا و رفع کنید

اگر ترکیدگی یا نشتی لوله، چکیدن شیر آب یا سایر دلایل رطوبت در دیوارها دارید، قبل از انجام هر گونه اقدام دیگری باید ابتدا آن را برطرف کنید. اگر نشتی عمده باشد، ممکن است لازم باشد کل لوله را جدا کرده و تعویض کنید. لازم به ذکر است که اگر در یک بلوک آپارتمان زندگی می کنید، به یاد داشته باشید که نشت ممکن است در ملک همسایه باشد و رطوبت آن به خانه شما نیز نفوذ کرده باشد.

یک خانه مرطوب محل مناسبی برای رشد میکروب ها و کنه های گرد و غبار است که برای سلامتی مضر هستند. تشخیص نم و رطوبت از دیگر خدمات شرکت اسما تشخیص می باشد. در صورت نیاز به خدمات تشخیص نم و رطوبت و رفع آن با ما تماس بگیرید.

رفع نم و رطوبت بدون نیاز به تخریب در تهران
رفع نم و رطوبت بدون نیاز به تخریب در تهران

اگر نشتی بزرگ باشد

اگر نشتی بزرگ باشد، ممکن است مقدار زیادی آب در داخل دیوار جمع شده باشد. برای فهمیدن این موضوع، یک سوراخ کوچک در حدود 5 سانتی متر از زمین دریل کنید و ببینید آیا آب بیرون می آید یا خیر. اگر این کار صورت گرفت و آب خارج شد، یک سری سوراخ های مشابه ایجاد کنید تا تمام آب ساکن در دیوار خارج شود. سوراخ ها را حدود 5 سانتی متر از زمین نگه دارید و آنها را 40 تا 60 سانتی متر از هم جدا کنید.

مشکل طولانی مدت نداشته باشید

اگر آسیب آب به اندازه کافی ضعیف باشد، ممکن است برخی از قسمت های دیوار نیاز به برداشتن و تعویض داشته باشند. در غیر این صورت، سطوح رطوبت می تواند منجر به رشد کپک سیاه یا کپک شود و حتی می تواند کل دیواره را ضعیف کند.

علائمی که نشان می دهد دیوار ممکن است نیاز به تعویض داشته باشد عبارت اند از:

  • لکه ها یا رگه های سیاه روی گچ
  • چوبی که تاب خورده است
  • ترک یا تاول روی کاغذ دیواری
  • لکه های زنگ زده روی دیوارها
  • لکه های حل شده، خرد شده یا خمیده روی آجر یا سنگ

انتخاب روش خشک کردن

روش های متعدد خشک کردن

اگر ناحیه ای که خیس است کوچک است، می توان از یک فن ایستاده استفاده کرد. یک یا چند فن را در مقابل نقطه مرطوب قرار دهید و آنها را در بالاترین حالت خود قرار دهید. این کار به خشک شدن دیوار کمک می کند و همچنین رطوبت را از هوا خارج می کند. اگر فن دارای ویژگی نوسانی است، می توانید از آن برای پاک کردن بیش از یک نقطه مرطوب که در دسترس آن است، استفاده کنید.

یک متخصص را برای رسیدگی پیدا کنید. اگر در خشک کردن دیوار مشکل دارید یا نمی‌خواهید خودتان آن را مدیریت کنید، حتماً می‌خواهید با یک متخصص برای مقابله با آن تماس بگیرید. هزینه ها بسته به جایی که هستید و نوع آسیب متفاوت است. گرمایش و هر واحد تهویه مطبوعی که دارید را روشن کنید. اگر یک واحد تهویه مطبوع دارید، این می تواند به فرآیند خشک کردن کمک کند، همانطور که می تواند گرمایش را در آن اتاق را افزایش دهد. حتی می توانید یک واحد تهویه مطبوع قابل حمل برای کمک به این فرآیند تهیه کنید.

اگر تهویه یا شوفاژ در اتاق دارید و چیزی آن را پوشانده است، مطمئن شوید که آن را بردارید. این مانع حتی می تواند یک تکه مبلمان باشد که جلوی آن ایستاده است. این عمل نه تنها به خشک شدن دیوارها کمک می کند، بلکه از مرطوب ماندن فضا جلوگیری می کند. درب کمد دیواری را باز کنید. اگر دیوارهای مرطوب در اتاقی مانند آشپزخانه، اتاق یا حمام هستند که در آن کمدهای دیواری وجود دارد، می توانید با باز گذاشتن درب ها به خشک شدن سریع تر نم زدگی کمک کنید.

یکی از اتقاق های رایج در خانه ها، نشتی لوله ها است که می تواند در لوله های روکار و یا لوله های پنهان اتفاق رخ دهد نشت یابی لوله تهران از خدمات تخصصی شرکت اسما تشخیص با سال ها تجربه در زمینه نشت یابی می باشد برای دریافت خدمات نشت یابی با ما تماس بگیرید.

پیشگیری از ایجاد رطوبت برای رفع نم و رطوبت بدون نیاز به تخریب

فن های اگزوز را نصب کنید

یک فن اگزوز حمام نصب کنید و به یاد داشته باشید که هر زمان که دوش بخار می‌گیرید آن را روشن کنید. این باید هوای خشک را تضمین کند و از تجمع بیش از حد رطوبت روی دیوارها جلوگیری کند. همچنین، اگر حمام شما دارای کف کاشی است، در نظر داشته باشید که همیشه دوغاب کاری حمام را مجدد تکرار کنید.

یک دستگاه رطوبت گیر تهیه کنید

یک دستگاه رطوبت گیر تمام رطوبت اتاق را می مکد و از رطوبت و کپک زدن جلوگیری می کند.

عایق کاری خود را بهبود بخشید

یک راه عملی برای جلوگیری از رطوبت اضافی، نصب پنجره های دو جداره با دو لایه شیشه است. این امر به طور قابل توجهی عایق را بهبود می بخشد و به کاهش اتلاف گرما کمک می کند. رفع نشتی آب زیر سرامیک بدون کندن از خدمات ویژه شرکت اسما تشخیص می باشد برای دریافت خدمات رفع نشتی آب زیر سرامیک بدون کندن با ما تماس بگیرید.

خشک کردن دیوارهای مرطوب برای رفع نم و رطوبت
خشک کردن دیوارهای مرطوب برای رفع نم و رطوبت

مصالح ساختمانی خود را هوشمندانه انتخاب کنید

مواد مختلف رطوبت را متفاوت نگه می دارند و از خود عبور می دهند. به عنوان مثال، دیوار آجری نسبت به دیوار های آماده و آلومینیومی از قبیل سوله ها، بیشتر مستعد عبور رطوبت است (و همچنین رطوبت را ذخیره می کند). همچنین باید اطمینان حاصل کنید که آشپزخانه شما مجهز به مجراها و دریچه های هوای کافی است. هیچ مبلمان سنگینی را جلوی دریچه ها قرار ندهید. آب اضافی را از خانه خود دور کنید

شما می توانید با اطمینان از اینکه سقف شما در شرایط عالی قرار دارد، تمام مسیرهای آب باران را به خانه خود متوقف کنید. علاوه بر این، مطمئن شوید که خانه شما دارای یک برآمدگی گسترده تر است تا باران را از دیوارها و پنجره های شما دور نگه دارد. مطمئن شوید که هر گونه میعانات چکه شده از کولر گازی شما به درستی کانالیزه شود. ترکیدگی لوله و نشتی آن یکی از مشکلاتی است که ممکن است برای هر ساختمانی به وجود آید. ترفند های برای از بین بردن نم و رطوبت خانه از مقالات جدید و کاربردی سایت اسما تشخیص می باشد که توصیه می کنیم این مقاله را جهت کسب اطلاعات بیشتر مطالعه کنید.

تا به حال به این فکر کرده اید که چرا دیوارهای شما خیس و پر از رطوبت هستند؟ می توانید اختلاف دمای زیاد بین هوای بیرون و هوای داخل را مقصر بدانید که تراکم و رطوبت را در دیوارها و پنجره ها تشدید میکند. بنابراین، قبل از اینکه این رطوبت به یکپارچگی ساختاری ساختمان شما آسیب برساند یا به کپک ها و قارچ های خطرناک منجر شود باید از بین برود. در این مقاله به راهکار هایی برای رفع نم و رطوبت بدون نیاز به تخریب اشاره کردیم تا شما را به بهترین شکل در این مسیر همراهی کنیم. از صبر و شکیبایی شما سپاسگزاریم.

خشک کردن دیوارهای مرطوب برای رفع نم و رطوبت چگونه می باشد؟

در این مقاله از سایت اسما تشخیص به بررسی مراحل خشک کردن دیوارهای مرطوب برای رفع نم و رطوبت به طور کامل پرداخته ایم با ما همراه باشید.

چه شرکتی رفع نم و رطوبت بدون نیاز به تخریب را در تهران انجام می دهد؟

شرکت اسما تشخیص ارائه دهنده خدمات رفع نم و رطوبت بدون نیاز به تخریب توسط پرنسل مجرب خود می باشد برای دریافت خدمات با ما تماس بگیرید.

5/5 - (5 امتیاز)
رفع نم و رطوبت بدون نیاز به تخریب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

Scroll to top

با ما در تماس باشید ۰۹۳۰۲۶۹۹۴۸۰

X