نشت یابی لوله تهران

نشت یابی لوله تهران

خدمات نشت یابی لوله تهران

لوله ها به علت های زیادی دچار ترکیدگی و یا نشتی می شوند. این اتفاق علائمی دارد که در ادامه با هم بررسی می کنیم. در صورتی که هر یک از علائم را مشاهده کردید سریعا با تیم حرفه ای اسما تشخیص تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان و بدون تخریب دیوارها محل دقیق نشتی را پیدا کنند. نشت یابی لوله تهران توسط افراد و شرکت های زیادی انجام می شود اما به جرعت می توان گفت که اسما تشخیص بهترین شرکت برای تعمیر و نشت یابی لوله می باشد. در این مقاله قصد داریم تا شما را با علائم نشتی، ضرورت رفع ترکیدگی و نشت یابی لوله تهران آشنا کنیم.

نشتی لوله

یکی از اتقاق های رایج در خانه ها، نشتی لوله ها است که می تواند در لوله های روکار و یا لوله های پنهان اتفاق رخ دهد. نشت یابی لوله های روکار بسیار آسان است و همچنین به راحتی می توان آن را برطرف کرد اما گاه پیش می آید که لوله های پنهان در دیوار، سقف و کف منزل دچار نشتی و ترکیدگی می شوند در این حالت پیدا کردن محل دقیق نشتی با چالش هایی روبه رو است.

البته در صورتی که نشت یابی لوله تهران با استفاده از دستگاه های پیشرفته انجام گیرد، اصلا کار دشوار و دردسر سازی نخواهد بود. در قدیم برای نشت یابی لوله تهران از روش های همچون تخریب بهره می برند که علاوه بر زمان بر بودن، ضررهای مالی زیادی را برای ساکنین منزل بجای می گذاشت. نشت یابی لوله آب با دستگاه توسط مجموعه اسما تشخیص با هزینه مناسب قابل در کوتاه ترین زمان قابل انجام است برای دریافت خدمات و کسب اطلاعات بیشتر با شرکت اسما تشخیص تماس بگیرید.

ضرورت نشت یابی لوله

نشتی و ترکیدگی لوله آب، سبب ایجاد مشکلات زیادی برای ساکنین می شود که یکی از آن ها قبض های دارای عددهای نجومی است. از طرفی هم ترکیدگی لوله باعث هدر رفتن مقدار قابل توجهی آب می شود به طوری که آمارها نشان می دهد اگر حداقل میزان نشتی آب در یک خانه را در نظر گرفت، می توان با آن روزی دوبار در طی یک سال حمام کرد. ایجاد نم و رطوبت و خراب کردن چهره ی خانه نیز از دیگر مواردی است که سبب می شود هرچه سریع تر مشکل نشتی لوله آب را حل کرد. به طور کلی از دیگر ضرورت نشت یابی لوله تهران می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • گسترش رطوبت به سایر مناطق خانه و در نتیجه سست شدن متریال ساختمانی
  • شیوع بیماری ها و میکروب های فراوان در بافت دیوار
  • کاهش ایمنی ساختمان و بالا رفتن احتمال ریزش آن
  • احتمال نشت رطوبت به ساختمان های مجاور

علائم نشتی لوله آب

برای تشخیص نشتی آب باید از علائم و نشانه های آن با خبر باشید تا بتوانید بهتر و هوشیارتر متوجه نشتی آب و ترکیدگی لوله شوید.

خدمات نشت یابی لوله تهران
خدمات نشت یابی لوله تهران

بررسی کنترل آب

از راه هایی که می تواند شما را از وجود ترکیدگی و نشتی مطمئن سازد، بررسی کنترل آب است. برای این کار باید تمامی راه های مصرفی آب همانند شیر، کولر، وسایل گرمایشی و… را بسته و مطمئن شوید که هیچ آبی از لوله های بیرونی و داخلی باز نیست. اگر کنترل آب حرکت کرد باید به فکر نشت یابی لوله تهران باشید. شرکت اسما تشخیص خدمات تعمیر لوله آب ساختمان را به صورت تخصصی انجام می دهد در صورت نیاز به خدمات تعمیر انواع لوله های آب ساختمان با ما در تماس باشید.

تغییر رنگ دیوارها

یکی دیگر از راه های فهمیدن نشتی و ترکیدگی لوله آب، تغییر رنگ دیوارها می باشد. زرد شدن دیوارها می تواند نشانه ای از نشتی لوله آب باشد.

تاول و شکم زدن دیوارها

تاول زدن دیوار نیز از دیگر علائم وجود نشتی لوله آب است. اگر ساکن تهران هستید و می خواهید با روشی دقیق، سریع و بدون تخریب، محل دقیق نشتی آب را بیابید، نشت یابی لوله تهران توسط افراد حرفه ای و مجرب اسما تشخیص می تواند به شما کمک کند.

بوی نم

اگر لوله های توکار دچار نشتی شده باشند، بوی نم تمام فضای خانه را می گیرد بنابراین در صورتی که بوی نم به مشامتان خورد، به وجود نشتی لوله آب شک کنید و سریعا برای برطرف کردن آن اقدام کنید.

دیدن قارچ یا کپک

فضاهای دارای نم و رطوبت مکان مناسبی برای رشد انواع قارچ ها و کپک ها می باشد. در صورتی که هر گونه قارچ و کپک را بر روی سقف، کف و دیوار منزل مشاهده کردید با کمک گرفتن از تیم اسما تشخیص سریعا به نشت یابی آن بپردازید چرا که وجود این موجودات تهدیدی برای سلامتی شما بخصوص فرزندانتان می باشد.

نحوه نشت یابی لوله تهران

نشت یابی لوله تهران به کمک افراد حرفه ای و همچنین دستگاه های پیشرفته انجام می گیرد. ابتدا افراد متخصص برای بازرسی به منزل مشکوک به نشتی اعزام می شوند و سپس تمامی نقاط بخصوص دیوارهایی که دچار نم یا کپک و… شده است را به خوبی بررسی می کنند سپس از دستگاه نشت یابی لوله تهران استفاده می کنند تا محل دقیق نشتی لوله مشخصص گردد.

البته لازم به ذکر است که این مراحل برای لوله های توکار صورت می گیرد، در صورتی که نشتی از لوله های روکار باشد با پیدا کردن سریع محل نشتی، اقدام به برطرف کردن آن می کنند. تعویض قسمتی از لوله، نشت گیری آن با چسب های مخصوص و قوی، سقف کردن محل اتصالات و… از اقدامات پس از نشت یابی لوله تهران است. برای آشنایی با روش های نشت یابی لوله های آب ساختمان توصیه می کنیم مقاله مربوط به آن را در سایت اسما تشخیص مطالعه نمایید.

هزینه نشت یابی لوله تهران
هزینه نشت یابی لوله تهران

هزینه نشت یابی لوله تهران

هزینه نشت یابی لوله تهران به عوامل مختلفی بستگی دارد که از اصلی ترین آن ها عبارتند از:

جنس لوله ها

نشت یابی لوله های توکار عمیق بیشتر از دیگر لوله ها هزینه می برد.

مشخص نبودن محل تقریبی نشتی آب

در قبل نشانه های نشتی آب را بررسی کردیم. گاهی نشتی می تواند هیچ علائمی جز بالارفتن قبض آب نداشته باشد به همین خاطر کار افراد نشت یاب سخت تر می شود چرا که باید کل ساختمان را با دستگاه بگردند تا محل دقیق نشتی را بیابند. بنابراین هزینه نشت یابی لوله تهران بالا می رود.

مسافت و هزینه ایاب و ذهاب

این مورد هم از دیگر عوامل تاثیرگذار بر روی هزینه نشت یابی لوله تهران می باشد که نیازی به توضیح ندارد.

تجهیزات و مصالح

طی عملیات نشت یابی لوله تهران ممکن است که نیاز به مطالح یا دیگر تجهیزات باشد که این خود بر روی هزینه نشت یابی تاثیرگذار است. اگر ساکن تهران هستید و علائم و نشانه های ترکیدگی و نشتی آب در منزل خود مشاهده کردید، می توانید روی کمک تیم حرفه ای و مجرب اسما تشخیص برای نشت یابی لوله تهران حساب کنید تا در کمترین زمان ممکن و بهترین دستگاه ها مشکل شما را رفع کنند. رفع نشتی آب زیر سرامیک توسط مجموعه اسما تشخیص بدون کندن و تخریب قابل انجام می باشد در صورت نیاز به خدمات رفع نشتی آب با شرکت اسما تشخیص تماس بگیرید.

نشت یابی لوله در تهران

مجموعه اسما تشخیص یک شرکت خدماتی در زمینه نشت یابی لوله در تهران است. این شرکت با استفاده از دستگاه های مدرن و پیشرفته، می تواند محل دقیق نشتی لوله را بدون نیاز به تخریب دیوارها و کف پیدا کند. مجموعه اسما تشخیص خدمات نشت یابی لوله را در تمام مناطق تهران ارائه می دهد. این شرکت دارای تیمی از کارشناسان مجرب و باتجربه است که می توانند در کمترین زمان ممکن محل دقیق نشتی را پیدا کنند.

علائم نشتی لوله آب چیست؟

تغییر رنگ دیوارها، تاول و شکم زدن دیوارها، بوی نم، دیدن قارچ یا کپک از علائم مهم نشتی لوله آب می باشد.

هزینه نشت یابی لوله در تهران چقدر می باشد؟

برای اطلاع از هزینه نشت یابی لوله در تهران با مجموعه اسما تشخیص تماس بگیرید تا کارشناسان مجموعه شما را راهنمایی کنند.

4.8/5 - (10 امتیاز)
نشت یابی لوله تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

Scroll to top

با ما در تماس باشید ۰۹۳۰۲۶۹۹۴۸۰

X