نشت یابی لوله آب با دستگاه

نشت یابی لوله آب با دستگاه

خدمات نشت یابی لوله آب با دستگاه

آیا تا کنون با نشتی لوله آب مواجه شده اید؟ آیا از روش های زمان بر و تخریب گر خسته شده اید؟ آیا در مورد نشت یابی لوله آب با دستگاه چیزی شنیده اید؟ نظر شما در مورد یک راه حل سریع و راحت برای نشت یابی لوله آب چیست؟ اگر می خواهید جواب تمام سوالات خود را در دریافت کنید، با ما در ادامه همراه باشید.

اهمیت نشت یابی لوله آب با دستگاه

نشتی های به وجود آمده در لوله ها، اتصالات و تجهیزات لوله کشی یکی از اتفاق هایی است که باعث مصرف آب فراوانی می شود و هزینه قبض را تا چندین برابر افزایش می دهد. طی تحقیقات بدست آمده هر واحد در سال بین 2000 الی 20000 گالن آب را به دلیل نشتی لوله ها هدر می رود.

نشتی برخی از وسایل همچون نشت شیرآب، نشت آبگرم کن و… آشکار هستند و می توان به راحتی متوجه آن شد و به رفع آن پرداخت اما بیشتر نشتی ها در لوله های زیرزمین، لوله های کف و دیوارها رخ می دهد که پنهان هستند و نمی توان به راحتی آن ها را شناسایی و برطرف کرد. روش ها و راه حل های زیادی برای نشت یابی وجود دارد اما بهترین راه، نشت یابی لوله آب با دستگاه می باشد چرا که دیگر روش ها علاوه بر زمان گیر بودن، باعث تخریب زیاد منزل و مشکلات دیگر می شوند. مجموعه اسما تشخیص بهترین مرکز برای دریافت خدمات نشت یابی لوله تهران می باشد. در صورت نیاز به خدمات نشت یابی لوله آب در تهران با ما تماس بگیرید.

ضرورت نشت یابی لوله آب با دستگاه

در بسیاری از خانه ها شیرهای آب، لوله ها یا سیفون ها نشتی دارند و معمولا ساکنین خانه از آن اطلاعی ندارند و این باعث هدر رفتن بیش از 80 هزار لیتر آب می شود. این عدد، مقدار قابل توجهی می باشد به طوری که می توان در سال روزی سه بار حمام کرد لذا ضروری است که هر چه زودتر به رفع نشتی ها بپردازید.

به نشتی در لوله هایی که پنهان هستند، مقدار قابل توجهی آب هدر می رود به همین خاطر قبض آب افزایش شدیدی پیدا می کند. با کنترل و رفع نشتی شیرهای آب گرم و سرد می توان این مشکل را حل کرد البته برای لوله های پنهان بهتر است از دستگاه های مخصوص بهره ببرید چرا که نشت یابی لوله با دستگاه بسیار آسان تر و مطمئن تر از دیگر روش های موجود می باشد.

علائم نشتی لوله آب

از راه های پی بردن به نشتی آب، توجه به نشانه ها و علائم ترکیدگی است. در این بخش قصد داریم تا شما را با 5 نشانه نشتی آب آشنا کنیم. در صورت مشاهده ی هر یک از این نشانه ها سریع از طریق نشت یابی لوله با دستگاه اقدام کنید. تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه توسط مجموعه اسما تشخیص با دانش فنی بالا و تجهیزات پیشرفته انجام می شود در صورت نیاز به خدمات با ما در تماس باشید.

تشخیص نشتی لوله آب با دقت به رقم های قبض آب

اگر در قبض آب منزلتان عددهای نجومی درج شده است، باید به نشتی لوله آب، شک کنید.

خدمات نشت یابی لوله آب با دستگاه
خدمات نشت یابی لوله آب با دستگاه

تشخیص نشتی لوله آب از روی کنتور

ابتدا تمامی شیرهای آب را ببندید و مطمئن شوید که هیچ شیرآبی در خارج یا داخل منزل باز نیست، سپس کنتور آب را بررسی کنید اگر حرکت کرد به معنای این است که نشتی آب دارید. سریعا اقدام به نشتی یابی لوله آب با دستگاه کنید و برای برطرف کردن آن راه چاره ای بیابید.

دیدن قارچ یا کپک بر روی دیوار

نشتی آب فضایی کاملا مناسب و دلخواهی را برای رشد کپک ها و قارچ ها فراهم می کند بنابراین در صورتی که روی دیوارتان این موجودات را مشاهده کردید، به وجود نشتی لوله هایتان شک کنید.

لکه، آسیب و یا شکم دادن دیوار، سقف و یا کف خانه

وجود هر نوع لکه، شکم دادن و تاول زدن بر روی دیوار، سقف و یا کف می تواند نشانه ای از نشتی لوله آب باشد. از آن جهت که لوله های این مکان ها پنهان است، نشت یابی لوله آب با دستگاه بهترین راه حل برای مطمئن شدن نشتی آب می باشد.

بوی نم

اگر لوله آبی نشتی داشته باشد، بوی نم فضای خانه را اشغال می کند. در صورتی که بوی نم به مشامتان رسید و در کنار آن دیگر نشانه های نشتی آب را مشاهده کردید، به فکر نشت یابی لوله آب با دستگاه بی افتید. شرکت اسما تشخیص خدمات تعمیر لوله آب ساختمان را با دقت و سرعت عمل بالا انجام می دهد در صورت نیاز به خدمات تعمیر لوله آب ساختمان با ما تماس بگیرید.

هزینه نشت یابی لوله آب با دستگاه

تشخیص نشتی آب با دستگاه روشی دقیق و بدون تخریب است که به تخصص در حوزه نشت یابی و تاسیسات نیاز دارد. نشت یابی لوله آب با دستگاه، بسیار سریع و راحت انجام می شود به طوری که هیچ زمانی را از شما نمی گیرد بنابراین توصیه ی ما این است که قبل از این که نشتی لوله آب برای منزل و نمای دیوارها مشکلاتی را به وجود بیاورد، سریعا به نشتی یابی لوله آب با دستگاه بپردازید.

مزیت دستگاه نسبت به دیگر روش ها، تخریب نکردن ساختمان و نشت یابی سریع لوله آب می باشد. برای این کار ابتدا افرادی که تخصص دارند، برای بازرسی علائم نشتی لوله آب و تشخیص آن به محل اعزام می شوند. اگر نشتی از لوله های روکار باشد با عوض کردن قسمتی از لوله و یا محکم کردن محل اتصال و راه های دیگر به برطرف کردن نشتی آب می پردازند.

از آن جهت که در بسیاری از ساختمان ها لوله ها پنهان هستند، یعنی در دیوار، کف یا سقف خانه قرار گرفته اند، نشتی یابی با چالش های زیادی روبه رو می شود. برای حل کردن این مشکل نشتی یابی لوله آب با دستگاه بهترین و سریع روش ممکن می باشد. توصیه ی ما این است که در صورت مشاهده علائم نشتی آب سریعا با تیم اسما تشخیص تماس بگیرید تا با بهترین دستگاه ها توسط مجرب ترین افراد، مشکل نشت آب ساختمان یا منزل شما را حل کنند.

هزینه نشت یابی لوله آب با دستگاه
هزینه نشت یابی لوله آب با دستگاه

چگونگی نشت یابی لوله آب با دستگاه

همانطور که در بخش های قبلی اشاره کردیم، نشتی لوله آب می تواند سبب آسیب به خانه و ساختمان ها شود. در صورتی که نشتی آب زودتر برطرف شود، آسیب های کمتری را به زیرساخت ها و سازه های ساختمان وارد می کند به همین خاطر توصیه ما این است که نشت یابی لوله آب با دستگاه را حتما امتحان کنید تا در سریع ترین زمان ممکن مشکل را حل کنید.

نشتی یابی لوله آب داخل دیوار

در بیشتر ساختمان ها لوله های بکار رفته از دیوارها عبور کرده اند. این لوله ها به دلایل مختلفی دچار آسیب و نشتی می شوند و از نشانه های آن تاول زدن، کپک زدن و… دیوار است. بهترین راه برای پیدا کردن محل دقیق نشتی، نشت یابی لوله آب با دستگاه می باشد.

نشتی لوله شوفاژ

در قبل گفتیم که می توان نشتی لوله آب را از طریق نم و… تشخیص داد اما باید گفت که نشتی لوله ی شوفاژ علائمی ندارد به همین خاطر باید برای نشت یابی از دستگاه های مخصوص استفاده کرد.

نشتی لوله سقف

نشتی لوله سقف می تواند به علت های زیادی رخ دهد اما از مهم ترین آن، نفوذ آب باران و ترکیدگی لوله می باشد. نشت یابی لوله آب با دستگاه از مطمئن ترین و آسان ترین روشی است که می توان نشتی آب را تشخیص داد. چرا که در این روش سقف، تخریب نمی شود. لوله فاضلاب، لوله های زیرزمینی، لوله آب گرمکن و… جزو لوله هایی هستند که نشتی در آن اتفاق می افتد. نشت یابی لوله آب با دستگاه نیز برای این لوله ها بسیار کاربردی می باشد.

نشت یابی لوله آب با دستگاه به شما امکان می دهد که هم از روشی سریع برای پیدا کردن محل دقیق نشتی باخبر شوید و هم از مشکلات پرهزینه ای همچون تخریب در امان باشید. اگر به دنبال تیمی قوی برای نشت یابی لوله آب با دستگاه هستید، روی کمک اسما تشخیص حساب کنید. تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در فردیس، پردیس، کرج، شهریار توسط شرکت اسما تشخیص انجام می شود برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره تخصصی با شرکت اسما تشخیص در تماس باشید.

نشت یابی لوله آب با دستگاه

در صورت نیاز به خدمات نشت یابی لوله آب با دستگاه در تهران سریعا با مجموعه اسما تشخیص تماس بگیرید تا کارشناسان مجموعه اسما تشخیص به محل شما اعزام شوند و از طرق دستگاه نشت یابی لوله را آغاز کنند. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.

برای نشت یابی لوله آب با دستگاه در تهران به کجا تماس بگیریم؟

برای دریافت خدمات نشت یابی لوله آب با دستگاه با مجموعه اسما تشخیص با دانش فنی بالا در زمینه نشت یابی لوله آب تماس بگیرید.

علائم نشتی لوله آب چیست؟

رقم های قبض آب، کنتور، دیدن قارچ یا کپک بر روی دیوار، لکه، آسیب و یا شکم دادن دیوار، سقف و یا کف خانه، بوی نم از علائم نشتی لوله آب می باشد.

5/5 - (10 امتیاز)
نشت یابی لوله آب با دستگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

Scroll to top

با ما در تماس باشید ۰۹۳۰۲۶۹۹۴۸۰

X